| endorphins a întrebat:

Pain din anime-ul Naruto, ce tipuri de piercing-uri faciale poarta? Ma intereseaza cele de la nas si cele din ureche(alea din ureche, sunt mai multe la numar si dispuse pe marginea urechii). As vrea un magazin online unde pot sa gasesc astfel de pierce-uri, dar cu magnet fiindca nu sunt dispus sa imi fac atatea gauri inca. Fundita pentru cel care imi gaseste magazin online (din Romania, preferabil) care vinde pierce-urile de care vorbeam eu!happy

2 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Crazy Factory e cel mai bun site de piercinguri, comanda ajunge in 2 saptamani.

| Lorenutza124 a răspuns:

Sunt o gramada de site-uri cu piercinguri dragute