| getwildpunctro a întrebat:

Vreau sa imi dau 3 gauri, una din ele in spranceana si 2 in ureche. Am cautat cercei body piercing pe internet si am gasit la magazin piercing exact ce vroiam problema e ca nu stiu daca sa le dau pe toate 3 in aceeasi zi sau nu. Si-a mai dat cineva 3 gauri in aceeasi zi? Sa fac asta, exista vreun pericol?

Răspuns Câştigător
| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Mi-am dat eu mai multe într-o zi.Atata timp cât sterilizezi "ustensilele" p care le folosești, nu e nicio problema.:* Eu am deja cinci și mai vreau.happy

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu cât mai multe găuri cu atât mai bine. Putem agăţa mai multe rahaturi pe tine.
Nu ai vrea să fii cuierul meu?

| Simple Girl:X a răspuns:

Eu sincer NU! abia mi-am dat unahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti dai trei gauri in acelasi timp? hmm... cel cu "acul" trebuie' sa aiba "acul" tare si rezistent...si nu cred ca i-ar displace sa "dea" trei gauri deodata!