| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine are Converse albi sunt greu de intretinut? Ma refer la curatenia lor, am inteles ca se ingalbenesc si apoi nu prea mai ai ce face cu ei.
Ce ati alege intre gri sau negri? Bascheti sau tenisi (Converse)?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu sunt asa greu de intretinut. II spal o data la cateva luni in masina de spalat, iar de ingalbenit se ingalnesc doar dupa cativa ani.
Eu as alege tenisi gri.

| express11 a răspuns:

Gri,bascheti.

| Me01 a răspuns:

Buna. Eu am converse albi dar nu ii port in fiecare zi si nu sau îngălbenit, ii port o data pe săptămana si ii șterg de fiecare daca( o data pe săptămana)
Daca ii porti in fiecare zi se vor îngălbeni.
Bascheti negri ca se potrivesc la orice îmbrăcăminte, orice culoare.

| SPaul203 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic de intretinut ca eu imi port conversii albi doar la munte si la tara, rar in oras dar sunt ok. Adica conversii mei inverziti si-au revenit dupa o spalare la masina. P.S. as alege baschetii gri

| k1tor96 a răspuns:

Tenesi negri conversewinking