| Com3 a întrebat:

Salutare. happy
La blugi negri si camasa alba, ar merge tenisi albi converse?
Camasa vreau s-o bag in pantaloni, nu ar fi prea elegant pentru tenisi?
Ar merge mai bine pantofi?
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| rocket1204 a răspuns:

Buna! Cred ca pantofii s-ar potrivi mai bine. Incearca sa probezi pe rand incaltamintea si sa vezi cu ce-ti sta mai bine. Consider totusi ca pantofii ar arata mai mult bun gust, mai multa eleganta si respect de sine. Ia in considerare si evenimentul/locul unde vei purta aceasta tinuta.