| Sungmi a întrebat:

Pentru cresterea parului ce imi recomandati in afara de uleiul de ricin? M.am tuns in scari si mi-a luat foarte mult din lungime si e foarte scut nu imi place. Funda

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca samponul Favisan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Storci zeama unei jumatati de lamaie in aproximativ trei sfert de litru de apa, si te clatesti cu asta dupa ce faci baie pe cap.E recomandat totusi sa nu iti usuci parul cu feohnul, face mult rau, si parul cand e mai ud creste mai repede.
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Sper să-ți fie de folos:http://stil.acasa.ro/......68526.html
Pa,pa.