| anonim_4396 a întrebat:

HELP! Azi mi-am tuns bretonul putin, si acum arata ca DRACU! OF si imi pare asa rau ca l-am tuns. Nu l-am tuns chiar tare i-am luat putin din lungime si nu imi place deloc cum imi sta sad. Ce pot face ca sa imi creasca mai repede? Ajuta uleiul de ricin la crestera parului? sad Mama mea a zis ca imi va creste in 2 saptamani. sad Dau funda+vot. Multumesc din tot sufletul. sad

1 răspuns:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Pentru moment il poti prinde cu o clama, poti purta o bentita sau il poti purta "intr-o parte"
Da uleiul de ricin ajuta la cresterea parului si oricum bretonul creste mai repede decat restul parului daca este taiat mai des. Poti sa cauti pe net masti pentru cresterea parului. O sa gasesti destule si nu-ti face probleme.O sa creasca el.