| anonim_4396 a întrebat:

pentru o intalnire ce parfum imi recomandati? (giordani gold sau giordani white)? am 16 ani:*

Răspuns Câştigător
| SpartaGirl a răspuns:

Buna! Eu zic sa-l incerci pe cel care ti se potriveste cel mai bine! (si care iti place)winking
Scuza-ma ca te intreb, dar ca sa stiu, dai funda? :X
Oricum.Bafta!winking

| anonim_4396 explică (pentru SpartaGirl):

Mereu dau fundawinking raspunsul care ma multumeste o primestewinking

| SpartaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Okay,multumesc ca mi-ai spus!winking >big grin

| Metamorphose a răspuns (pentru SpartaGirl):

Daca nu da funda nu raspunzi?!~ raised eyebrows.Pf!

| SpartaGirl a răspuns (pentru Metamorphose):

Am raspuns la multe intrebari fara funda...AM INTREBAT-O DACA DA FUNDA numai pentru a sti!winking Si te rog nu te mai baga in ce nu stii!winking

| Metamorphose a răspuns (pentru SpartaGirl):

Vroiam să zic dacă cumva 37 de răpunsuri sunt..Eh nu zic. Nu vreau să par că eu sunt foarte „experimentată" sau ceva, pentru că nu sunt. Și recunosc. Dar acum vorbind la modul cel mai serios, nu pot să zic că m-am băgat în ceva ce nu aș știi. Din comentariul tău eu înțeleg că nu răspunzi fără fundă. Scuză-mi modul de a înțelege. ce să zic!? În fine. Subiect încheiat. O seară bună! :X

10 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Mie imi place white mai mult.

| EcstasyDubstep a răspuns:

Pai depinde (parerea mea) Giordani gold e cam puternic si daca afara este prea cald nu miroase chiar asa de bine insa giordani White este mai..suav sa spun asa dar faci cum crezi Baftawinking

| SpartaGirl a răspuns:

Iti multumesc!

| anonim_4396 explică (pentru SpartaGirl):

Pentru nimic!big hug multumesc eu

| SpartaGirl a răspuns:

Okay...o seara buna!