| akaa a întrebat:

Pentru persoanele care folosesc produse lady's, aceasta paleta are culori mate sau sidefate? http://ladys.ro/product_info.php?products_id=2729
Dau funda pentru cel mai folositor raspuns :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Are din ambele şi mate şi sidefate.
Te pup!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt culori mate.
Pa, pa.

| AikkoxD a răspuns:

Nu trebuie să foloseşti neapărat produse Lady's ca să-ţi dai seama. Sunt culori sidefate, cele mate au o altă textură.

| tuGatita a răspuns:

Are si mate si sidefate! "jumi-juma" cum s-ar spune :*. oricum in general, cele sidefate arata mai bine. si sunt mai rezistente

| crysstyna07 a răspuns:

Buna. Unele sunt mate, altele sidefate. Este scris in descrierea produsului.