| BlackyCat a întrebat:

Pentru un bal organizat de prietenii mei vreau sa imi pun extensii colorate ca mama nu ma lasa sa imi fac suvite. Ce ziceti? Merita? Se incalcesc in par?

Răspuns Câştigător
| ButtercuPowerPuffGirl a răspuns:

Nu merita.(parerea mea) cunosc persoane care s-au chinuit ore intregi sa le scoata. poate daca vrei sa le pui si sa le scoti la coafor. asa da, dar si atunci... Mai bine fa-ti suvite cu albastru de metil sau violet de gentiana. Se duce supa vreo 2 spalari. sau daca nu, fa-te cu nuntator(dar ai grija sa nu te trezesti cu vreo alergie) si se duce la vreo 10 spalari. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| membrunounou a răspuns:

Incearca cu Spray... se duce la spalarebatting eyelashes