| GeorgianaElena14 a întrebat:

Peste o lună trebuie să mă duc la o nuntă şi nu ştiu ce pantofi sa imi cumpăr. Am o rochiţa roşie mulată, scurtă şi nu aş vrea să iau pantofi cu toc. M-ar interesa nişte sandale. Puteţi să imi arătaţi câteva exemple? Vă rog frumos! Nu ştiu dacă se poate să vă arăt o poză.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Poti folosi pantofi rosii, sandale sau alte culori care sa se asorteze cu bijuteriile pe care le porti.De obicei eu fac cumparaturi in oras deoarece e mai rapid si sigur.

| GeorgianaElena14 explică:

Http://www.fashionagenda.ro/rochii/rochie-neagra-dina#inline_content. Este ceva de genul. Este roşie şi se leagã la gât. De asemenea la mijloc are o cureluşã neagrã cu 3 cerculete.