| Bby_4689 a întrebat:

Plec in excursie la Bucuresti weekendul viitor 3 zile. Ce haine si cam cate ar trebui sa imi iau? Tinand cont ca stam la un hotel de 4 stele si mergem sa vizitam.Cum sa ma imbrac de petrecerea de seara? Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Pei ar trebui sa ai urmatoarele lucruri in bagaj:
-2-3 pereghi de blugi
-o bluza subtire
-o bluza groasa
-1-2 hanorace
-o rochita(pentru petrecere)
-2 tricouri
-3 bluze
-pantofi(pentru petrecere
-accesori(bratari, inele, lantisoare)
-trusa de make-up
-pijama
-un trenning
Si ce mai ai nevoie

3 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Pai eu zic sa-ti iei o haina potrivita ( nici f groasa, dar nici subtire ), blugi, tricouri, hanorace, bluze cu maneca lunga, etc.
Cat pentru. seara poti sa ai o bluzita eleganta, cu niste jeansi inchisi si cu tocuri sau o rochita!
fundabatting eyelashes?
app. la ce hotel mergi?
HAVE FUN.

| byabyaby a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei :
-2 perechi de blugi
-un trening
-pijamale sau in ce dormi
-lenjerie intima si sosete laughing
-2 bluze mai groase
-2 bluze frumoase si mai subtiri
-1 jaketa(una o sa mai ai si de la trening si poti asorta ca kva depinde de culoare)
-adidasi (te-as sfatui sa-ti iei 2 perechi)

Ai mentionat petrecere seara ai putea sa iti iei o pereche de blugi cu o bluza sau niste colanti luciosi ca keva mai lung peste si cu niste cizme... dar si cu o curea bine ca depinde si genul petreceri mult succeswinking

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Pi ...in Bucuresti e cald a venit primavara.Asa ca ia-ti si u 3 seturi de haine(3 pantaloni, 3 tricouri, o bluza de trening, 3-4 perechi de sosete)iar la petrecere intreaba si u fetele care mai merg si incearca sa fii u insati.Aici ai cateva site-uri careiti vor da idei:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cam atat sper ca team ajutat.Succes! Funda?