| gaby_9393 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! peste cateva zile merg in excursie la bucurestilaughingsi nu stiu cu ce sa ma imbrac. mergem la mall si la muzeul satului. va rog dati-mi idei

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Blugi skinny, tenesi, tricou si un cardigan in caz ca ti se face frig.

| JuStKid a răspuns:

Da uite aici http://www.trilulilu.ro/cassaloco/26abe93596ac9f :)). iar la ultimu etaj la mall e numa mancaRE:)). dne parca ai zice ca te duci in paris:). cica ma duc l mall mai incet ca ma ustura ochii cu astfel d laude:)