| Kasia a întrebat:

Poate fi purtata o astfel de fusta la scoala? Funda.

http://www.hm.com/ro/product/10278?article=10278-A

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Da. mai ales daca o porti cu o camasa sau un tricou alb. si tocuri.
e superba.

10 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Hei.
E frumoasă, însă nu ştiu ce reguli are şcoala ta. De exemplu, noi nu avem voie să ne îmbrăcăm aşa.
Baftă.

| AndreeaRox a răspuns:

Mie personal nu-mi place, dar am mai vazut prin liceu.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Parerea mea e ca e de calugarite.Prea lunga si fara forma, iar daca nu ai formele lui Kim Kardashian, arata ca si atarnata pe umeras, oribil.

Cea ma buna varianta e fusta asta (evident, orice culoare) hm.com/ro/product/18048?article=18048-A#cm_vc=SIMILAR_TO_PD si cu vestimentatie cuc are zice Taisa

| lalaballet a răspuns:

Cred ca nu e o problema

| Mostesare a răspuns:

Atâta timp cât nu e scurtă sau mini, da.

| Pufulete456 a răspuns:

Da! E foarte frumoasa!

| LadyCrazy999 a răspuns:

Mie nu imi place, da se acceapta

| Kristinnaaa a răspuns:

Buna, Kasia,

Poți purta la școală o fustă maxi. Uite și câteva idei de ținute cu o astfel de fustă: http://sanduirina.com/cum-purtam-fusta-lunga-toamna/

Baftă! :)

| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Cred ca de vreme ce esti in ciclul gimnazial sau la liceu e ok sa te imbraci cu orice vrei big grin EU mai vazut fete la scoala imbracate asa

| Ankiiiiiii a răspuns:

Heii! happy
Se poate purta, dar mie mi se pare ca este prea 'batraneasca'. daca era alta culoare si poate mai scurta, poate era mai draguta. happy Bafta!