| ChocolateAddict a întrebat:

Ce parere aveti despre acesta geanta? Merge sa o folosesc pentru scoala?(in loc de ghiozdan)
Si ce ati alege intre geanta si ghiozdan?
http://www.hm.com/ro/product/93245?article=93245-C#artic le=93245-C

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

E ok atata timp cat e incapatoare si tie iti place. Mie personal imi plac cele XXL si casualbig grin.Eu imi iau si geanta si ghiozdan.Cand am ore mai multe si mai multe carti iau ghiodan iar cand ma imbrac mai cool si am ore usoare iau geantawinking.Asa iti recomand si tie sa faciwinking

3 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Mie unu imi place f mult geanta aceastalove struck Eu una zic ca merge, iar dintre un ghiozdan si o geanta as alege geanta. Trec clasa a 10a si am renuntat la ghiozdan de un anlaughing

| Georgiana_5221 a răspuns:

DA e draguta dar eu asi alege un ghizdan

| madicutza a răspuns:

Eu zic ca mergetongue