| GnNa a întrebat:

poate puteti sa ma ajutati si pe minesad
pe picioare am niste bubite rosii ca niste cosulete asa nu stiuthinking si mai ales vara se accentueaza si se vede f urat.si au inceput sa-mi apara asta vara.cu ce ma pot da ca sa dispara?straight face. multumesc:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un consult dermatologic pentru un diagnostic diferențial și un tratament corespunzător. Sănătate.
Pa, pa.

| Betty_7297 a răspuns:

Poate sunt fin cauza epilarii. thinking

| LittleKiss a răspuns:

Din cauza epilarii sigur nu sunt. Poate doar se accentueaza dupa epilare. Si eu am aceeasi problema. Nu cred ca se trateaza, deoarece si matusa mea are. Depind in functie de piele. Asa te-ai nascut cu ele si asa o sa ramai, doar ca, cu timpul se diminueaza de la sine. Daca gasesti vreo crema sau ceva in legatura cu asta, te rog sa postezi. Succes

| GnNa explică:

Justagirl...am fost la plafar si m-am interesat daca exista ceva pentru bubitele mele.si doamne de acolo mi-a recomandat simplu, crema de galbenelestraight face. care e f buna pentru orice tip de piele si ajuta.eu incep sa ma dau cu ea si sper sa am rezultate.incearca si tu si poate merge:*