| Zozolexa a întrebat:

Buna, probabil ca multe dintre voi ati auzit de box braids, mai exact coditele afron.Ca sa le fac am nevoie de par sintetic (kanekalon) pe care il cumpar de pe ebay.Stie cineva cam cate pachete de par sintetic trebuie sa cumpar ca sa imi ajunga in tot capul? Mentionez ca eu chiar am parul des.

2 răspunsuri:
| Biancaaaaaaaa a răspuns:

Depinde cum vrei sa-ti iese, mai subtiri, mai groase...si depinde si de pachet. Am vazut pe net una care si-a facut si a folosit vreo 4 pachete si avea parul nici prea des, nici prea rar.
App, poti sa tii le iei si de pe un site din tara, ieftin da bun.

| Luna0010 a răspuns:

600lei
Bucureste