| Blackcat696210 a întrebat:

Asta este o intrebare pentru fetele care au avut codițe afro (box braids). Doresc sa imi pun, dar vreau sa stiu cateva informatii, in medie cam cât ar costa? Logic că extensiile de par le aduc eu, si stiu ca variază pretul in functie de grosime, numărul de codițe si de salon. O sa pun un link cu o poza, cam cum as dori sa fie codițe. Ps:vreau sa fie lungi cam putin mai sus de mijloc(2cm cam asa). Si vreau si cateva sfaturi. Cum se ingriîngrijesc, si am auzit ca iti strica parul, este adevărat? Cate luni le porti, si la cat timp te duci să ti le schimbi sau sa ti le refaca (cat costa). Si daca iti deteriorează parul, cam cat de mult, si cum sa il îngrijesc dupa.
Link-ul cu poza cu coditele:

https://www.instagram.com/p/8zIlGXi_N_/

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Bună!
Şi eu am avut, dar nu în tot capul. Deşi pe mine mă încurajeaza foarte mult acest articol, nu prea conteaza daca sunt în tot capul sau doar o parte, întreţinerea codiţelor e la fel. http://www.joellemagazine.ro/......coafurii/. Aici ai şi raspunsuri la anumite întrebari şi sfaturi zic eu care chiar ajută. (pe lânga asta sunt şi niste poze cu idei de a-ţi purta codiţele)
Te pup!

| Luna0010 a răspuns:

Eu pot sa face. 400 de lei (negociabil). 0723331499

| savastreionelia a răspuns (pentru Luna0010):

Cu extensiile dumneavoastră cât ar costa?