| Maria-Amalia_Avasiloaiei_2000 a întrebat:

Buna!
Produsele de pe conturile de Instagram "ariesfashion.ro" si "modame. fashion" sunt originale? E real ca intr-adevar provin din aceleasi fabrici precum produsele din magazine, doar ca nu au certificat, cum sustin ei? Si-a cumparat cineva? Aveti idee?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce foloseste certificatul acela?
Ti-l cosi pe pieptul bluzei, sa se vada ca au cerificat, sau care-i motivul?

| Maria-Amalia_Avasiloaiei_2000 explică (pentru Violleta2022):

Tocmai, nu-mi pasa de certificat.
M-am referit stric la originalitatea lor, sa nu fie fake-uri?
Si daca acestea sunt firme serioase?

| Violleta2022 a răspuns:

"ariesfashion.ro" si "modame. fashion"
cred ca nu-s scrise corect, ca nu le gasesc website-ul pe internet

| Maria-Amalia_Avasiloaiei_2000 explică (pentru Violleta2022):

Nu au website, le gasesti pe Instagram sub aceste denumiri? poti cauta? Scuze ca am raspuns tarziu, dar abia acum am intrat pe platforma.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maria-Amalia_Avasiloaiei_2000):

Nu am gasit nimic sub "ariesfashion.ro"
avand ro in coada, ar trebui sa fie de la un website dar nu-l gasesc.