| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Pt ca e vacanta as dori sa ma vopsesc cu spray colorant.Dar nu gasesc niciunde.Imi puteti spune unde pot gasi?
Sau cu ce altceva ma pot vopsi, dar sa se duca NEAPARAT dupa vreo 1-2-3-4 MAXIM 5 spalari?
Si daca gasiti ceva, imi puteti da ceva idei cum ma pot vopsi, avand in vedere ca vreau culorile albastru si roz?

6 răspunsuri:
| lexy22 a răspuns:

O chestie de la farmacie numita: albastru de metilen, cu maxim 4 lei happy daca ai parul blond deschis ti se va face parul mai turcoaz, iar daca ti inchis la culoare ti se va face verde. big grin sau poti sa iei o bucata mica de hartie creponata(albastra sau roz)...o umezesti si ti-o freci bine de par...o sa se vada mai bine daca ai parul blond. Sper ca te-am ajutat! ^_^

| OnuOnulică a răspuns:

Comanda de pe okazii.ro

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Poti gasi cam peste tot. pana si la Carrefor am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carrfour.Am luat de acolo si la prima spalare s-a dus.Am si acum, si de la aceeasi marca ( nu o mai stiu ) avea si sclipici de par, la fel, toate culorile.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Nu iti baga asa ceva in par! Nu sunt scumpe sunt intre 5-10 lei nu cred ca ajung mai mult dar parerea mea nu iti baga asa ceva in par pentru ca sunt numai porcarii(am incercat si eu).Mai bine ia-ti un pliculet de nuantator de la farmacie si aplica vopseaua doar pe parul care vrei s ail colorezi(vopseaua nu tine numt dupa cateva spalarii ti se duce din par si nu este nici atat de daunatoare parului).
Te pup!

| ale2000mi a răspuns:

Incearca la magazinele de ingrijire a parului, caci acolo gasesti, sau si in unele supermarketuri, la raionu cu produse de ingrijire a parului, sau daca nu ai aici: http://www.shopmania.ro/cadouri-diverse/q-spray-de-par
-dar aici pe site nu stiu sigur daca is de alea care se duc