| Angelika753951 a întrebat:

Hi TPU! am o intrebare fff importanta pentru mine: vreau sa imi fac suvita rosie cu spray pentru colorare a parului care se duce dupa cateva spalari insa nu stiu unde sa gasesccrying(( imi puteti spune un magazin (mai concret) unde pot gasi (avand in vedere ca locuiesc in cluj)?

1 răspuns:
| Anastasia4ever a răspuns:

Nu locuiesc in cluj, dar la mine in oras gasesc astfel de spray-uri prin magazinele de flori-cadouri, sau chiar mini-marketuri(la raionul cosmetice). Sper ca ti-am fost de ajutor. happy