| Coriii a întrebat:

Buna,
revin cu aceeasi intrebare
a BiG Problem...
vreau sa ma fac verde in cap exact ca Alice [says]
vreau chiar si bretonul :D... si ma intreb de unde pot face si eu rost de ceva in genul ei de vopsea.
http://alice.protv.ro/comentarii/26034/pagina-5.html...
sau vreau ceva asemanator acelei vopsea...
Ps nu vreau vopsea vopsea[clasica vopsea]
vreau ceva asemanator dar sa nu7 sa ia la prima spalare :D

13 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

In unele supermarketuri se gasesc niste nuantatoare parca, MovieColors.
Sau te duci la saloane si intrebi de o astfel de vopsea si iti cumperi de acolo.
Ori te decolorezi pana la un blond si dupa te dai cu albastru de gentiana de la farmacie. thinking
Si din cate mai tin eu minte e si de la Kallos o vopsea verde. big grin
Uita-te printr-un catalog de nuante de vopsea Kallos de la orice magazin cu cosmetice.
Succes!

| Sapphire a răspuns:

Uita-te si aici. Are foarte multe culori. :)
http://www.eternal.ro/-c-26_27_89.html

| Vizitiul a răspuns:

Iarta-mi impertinenta de care dau dovada, dar daca era la moda sa -ti etalezi un excrement in nas, o faceai?

| Vizitiul a răspuns:

Daca te prind de limba ce zicilaughing?

| Coriii explică:

Pai chiar dala vreau laughing
bine bine. poate renunt la breton big grin
dar spuneti-mi cu ce vopsea sa ma fac. ceva in genul ala de crema laughing
[fara salon]

| Coriii explică:

laughing lol
helloooo
@Dany eu nu fac asta ca e la moda fac asta findca imi place phbbbbt

| Coriii explică:

Si iaras revin nu vreau vopse vopseawinking

| cucalic a răspuns:

Sunt vopsele dar si spray-uri verzi. dar ai grija ca te vei satura de verde.bafta

| cucalic a răspuns:

Daca nu incearca o combinatie de galben cu albastru

| cucalic a răspuns:

Te poti face asa:iei o vopsea par de la wella blond deschis, si amesteci cu albastru de metil.prima data iti va iesi un albastru, dar dupa cateva spalari va fi verde.au m-ai incercat multe fete si mi-a placut cum aratau

| Nu conteaza a răspuns:

Pai intreab'o p alice, am vazut ca raspunde la intrebari thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce culoare are parul tau. daca este blond deschis te dai cu albastru de metil, si dupa spalare ramane verde.eu am avut suvite verzi, si dupa ceva timp le-am facut mov cu violet de gential

| raaluu_2949 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa mergi cu o poza de-a ei la un salon.Sigur acolo ai sa primesti mai multe informatii! Sa nu te trezesti ca o sa iti iasa un verde in cap.de o sa te pape vacabig grin!

Bafta!