| Coriii a întrebat:

Buna happy,
vreau sa va intreb ceva
sunt brunet-saten[a] tongue
si as vrea sa imi fac niste suvite verzi ceva in genu lu ALICE[says]
cu ce as putea sa ma fac.
avea ea o vopsea ceva in genul ca o crema...
nu vreau vopsea vopse big grin
va rog ajutati-ma happy x_X
mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Coriii explică:

App dar nu vreau sa sa ia la prima spalare... sa tina un pic big grin... va rog :X

| VodkaCoca a răspuns:

Ehh, pai este crema dar aia la prima spalare se i'a, si mai este si spray colorat pentru par dar ala la fel la prima spalare se duce, o prietena de'a mea ca sa nu isi strice parul si'a pus 3 suvite (extensii) si e chiar frumos, daca nu alta solutie decat vopseaua nu vad. tongue