| Alina9Cornelia a întrebat:

Revlon sau catrice? Care fond de ten credeți ca este mai bun?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Revlon clar

| Andreeush a răspuns:

Le poti incerca pe ambele pentru a te convinge care ti se pare mai ok. Dar cred ca revlon e mai bun.

| Vvistula a răspuns:

Revlon, are un aspect mai uniform.

| Lostlyric a răspuns:

As merge pe Revlon. Acoperire buna, calitate mai buna decat Catrice, un fond de ten facut pentru durata mai lunga de folosire.

| dragodana a răspuns:

Salut! As inclina spre Catrice pentru ca este mai nou.Am folosit alte produse de la ei si au fost bune.De la Revlon nu am folosit nimic.Citeste review-uri si vezi catre care inclina balanta.