| Alexa_Grigore_1994 a întrebat:

Saptamana viitoare voi merge pentru prima data la coafor si vreau un coc. Nu stiu cum se procedează, daca trebuie sa imi duc eu agrafe... Iar daca nu imi duc si doamna de acolo foloseste de la ea elastice, clame, ceva decorativ, etc. trebuie sa i le inapoiez? Sau intra in pret?
Multimesc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi si intrebi inainte, ca nu stie nimeni care este procedura, si sa nu te cari de acasa cu clame agrafe, mai bine o intrebi si daca stie sa faca cocul care il vrei tu sa nu te trezesti ca dai niste bani degeaba si iese un rahat.

| Andreeush a răspuns:

La coafor au ei clame și ce se mai folosesc, intră în preț, nu trebuie să dai înapoi nimic.
Acum depinde și de coaforul ales, nu peste tot e la fel.

| Yuoia a răspuns:

Nu cred ca au acolo clame si agrafe. Daca au, sunt contra-cost. Din cele deorative, in nici un caz. Nu pot sti ele ce prefera fiecare. Dar mai bine suna si intreaba.

| Anca32 a răspuns:

Eu am fost la un salon și mi am făcut un coc pentru o nunta dar mi am dus eu agrafe etc și am plătit doar pentru coc