| TsutsaHippie a întrebat:

Se gasesc tenisi CONVERSE in Iasi? Unde? Daca nu, cei care aveti ce parere aveti despre ei?

5 răspunsuri:
| dandelion a răspuns:

Eu nu stiu dacă sînt asa tenisi în Iasi. Eu nu am asa tenisi, însă prietena mea îi are si spune că sînt foarte comozi si foarte superbi. Din cîte stiu ea i-a cumpărat de mai mult de 2 ani, dar pînă acum îii poartă. Sînt într-adevăr calitativi si desigur în viitor mi-as cumpăra si eu. Mie personal îmi plac mult modelele si deja faptul că prietena mea îi poartă de atîta timp îmi spune că sînt calitativi. Îi vreau mult! Astept si eu cu nerăbdare momentul cînd îmi voi procura si eu o pereche.

| TsutsaHippie explică:

Multumesc oricum, dar pentru cei intersati stiu ca se gasesc in Office Shoes si in Levi's.

| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Converse All Star diferite modele si culori gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!

| emma_4216 a răspuns:

Tenisii Converse sunt cei mai rezistenti tenisi. Sunte foarte multe culori si modele si merita banii. happy Nu cred ca sunt in iasi, cel putin eu nu am gasit in iasi. De pe net imi iau.