| cosminandrei1996 a întrebat:

Buna seara.Am o imagine cu un hanorac Adidas si as dori sa stiu de unde mai exact l-as putea cumpara? Sau macar numele articolului. Ofer funda raspunsului corect.
http://imageshack.com/a/img661/5863/Hi4axR.png

2 răspunsuri:
| A_New_Beginning_Andreea_1999 a răspuns:

Incearca pe Ocazii. ro sau pe site/uri unde poti gasi de la alt cineva cum ar fi Tocmai. ro. Olx cam pe acolo sau in diferite magazine, cum ar fi mal/ uri sau bazaruri. Doar sti ca lucrurile bune, unice sunt luate din locuri in care numai tu ai cauta. Bun sper ca te/am ajutat. Succes in cautarea hanoracului Adidas.