| Mario1994 a întrebat:

Ce e de făcut ca fata să fie mai frumoasă, mai sexy?

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai draga că exagerezi cu intrebarile astea

| Madalin0404 a răspuns:

Nimic nu prea comteaza asta pentru uni, conteaza cum gandesti si sufletul

| Marbea a răspuns:

Dar de ce vrei tu asta? Frumos e sa fii naturala la fizic si cat mai inteligenta. Daca te concentrezi doar pe sexualitate nu prea te vad bine.

| Mario1994 explică (pentru anonim_4396):

Pai, mă gândeam să schimb multe la mine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy e o stare mentală. Nu prinde bine pe oricine.

| mgtow a răspuns:

Cu cat o fata e mai frumoasa si sexy cu atat mai mult e curvá. Doar scarbele vor sa iasa mult in evidenta prin frumusete si haine de pramatie pe ele

| Mario1994 explică (pentru Marbea):

Voi fi o pițipoancă, cel mai bine. Chiar dacă sunt frumoasă, pot fi ceva mai mult.

| Salamandra44 a răspuns:

Să aibă sâni, fund, pâr lung, machiată, să miroase frumos când treci pe lângă ea.şi cel mai important să se comporte ca o adevârată fată

| Mario1994 explică (pentru mgtow):

Și au mai mult succes ca noi ele ca noi simple, naturale și frumoase

| Marbea a răspuns (pentru Mario1994):

Orice ti-ai face niciodata nu vei fi multumita. Esti foarte tanara si ce ganduri ai! Daca asta iti doresti nu te putem noi opri.

| mgtow a răspuns (pentru Mario1994):

Da, multi alearga dupa ele. Trebe sa stii ca alea cu mult machiaj pe fata si haine lucioase pe ele, tocuri inalte, unghii de km intregi sant jerpelitele societatii sper sa nu ajungi ca ele.

| Mario1994 explică (pentru Marbea):

Altele de ce s-au schimbat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mario1994):

Cine te-a mintit ca esti frumoasa

| Digikey a răspuns:

Se da de baut baiatului.

| Swae a răspuns:

Cam exagerezi cu intrebarile astea. Dar din punctul meu de vedere, cred ca ti-ar sta dragut vopsita roscat(portocaliu, nu rosul ala strident) daca nu vrei sa te vopsesti, poarta haine rosii si negre, emana senzualitate, mister si atrag atentia. Cauta si tu pe google un "how to'' sau ceva de genul.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu trebuie sa iti pui tone de farduri peste ten sa arati ca o papusa Barbie si sa porti fustite scurte. NU.
Trebuie sa fi tu insuti, sa te aranjezi, sa nu te neglijezi, sa te imbraci frumos atat cat sa primesti respect din exterior si simpatie. Frumusetea nu prea conteaza, ci cel mai mult sufletul si comunicarea, prin asta te faci placuta celor din jur.

| morfeo a răspuns:

Sa umble in fusta fara chiloti.

| morfeo a răspuns:

Mai degraba de creier.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

1. Operații estetice dar costă;
2. Nu știu, spune-mi și mie când aflii

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pai, daca arati ca Sara Jay, Nicki Minaj, Jennifer Lopez, Kris Jenner, Jennifer Aniston, Karen Fisher, hmmm sa zicem ca ai avea ceva sanse, ochiul uman e concept sa ii placa frumosul deci prin urmare ca un barbat sa se simta atras si sa vina chiar el la tine ceva ceva acolo trebuie. Dupa aceea vine sufletul, felul frumos de a vorbi, educatia, starea de spirit (daca rade, daca glumeste) si nu in ultimul rand sa fie intelegatoare cu barbatul.
Asta inseamna o femeie frumoasa si placuta care va fi mereu dorita, cred ca Angelina Jolie e in top 100 pe loc 1 cele mai tari femei din lume.

| Mario1994 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Operații estetice fac rău.

| Marbea a răspuns (pentru Mario1994):

De proaste si lipsa de ocupatie si dorinta de bani nemunciti. Muncesc de fapt si ele dar nu cu creierul cu alt organ.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sper numai ca nu te-am jignit, daca te simti naspa s-au pe dinafara iti va trece. Ori cum stai linistita o sa iti gasesti tu unul pana la urma cu care sa traiesti. Acum depinde si peste ce fel de om dai.

| Marbea a răspuns (pentru Salamandra44):

Si cum se comporta o fata adevarata?

| Dalmore a răspuns:

Ți-am zis, există acest Jus7t care te-ar accepta fără probleme. Nu te mai stresa.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Mario1994):

Specialistii spun ca operatiile estetice fac foarte mult rau organismului pentru ca exact cum a spus si Iisus "schimbarea la fata e un pacat" fie ca te machezi, pui masca, operezi. Deci copilasi aveti mare grija ce faceti.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa sti ca si Beyoncé arata bine e intr-adevar frumoasa chiar si Xonia arata bine in schimb Lady Gaga e foarte urata are asa o fata de m+uista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi la sala si faci fund si sani (nu exagerati de mari) si prinzi forme e suficient.

| Mario1994 explică (pentru anonim_4396):

La sală cât timp va dura? Ce beneficii are?