| Mario1994 a întrebat:

Ce e de făcut ca fata să fie mai frumoasă, mai sexy?

64 răspunsuri:
| SoareDaniel a răspuns:

Sa isi puna botox si silicoane +acid-hialuronic merita investita asa-l vei gasi pe printul ala calare pe un cal batran laughing)

| SoareDaniel a răspuns (pentru RAY):

Cel putin, eu unul ma mai linistesc ca mai exista si persoane de sex feminin care au problema asta ca a noastra in gasirea unui partener... sa simta si ele ce inseamna sa n-ai parte la nastere de un ''fatau'' acceptabil

| Sabs28 a răspuns:

Interesanta intrebare. In mare trebuie sa faci urmatoarele : 1. Sa ai grija sa nu te ingrasi - tine dulciurile si fainoasele sub control 2. Parul curat - in cap. Pe corp epilata cat de des poti 3. Unghii ingrijite, nu gheare cu gel, nici roase 4. Sa lucrezi la cultura generala, sa aiba omul ce vorbi cu tine 5. Trebuie sa inveti sa nu sacai barbatii - fara insistente, mutrite, botic, suparari aiurea, sugestii necerute. Iti recomand cu caldura sa iti cumperi cartea "Barbatii sunt de pe Marte, femeile de pe Venus ". Ca un sfat personal, la barbati asteapta-te de la ce e mai rau, dar poarta-te cu ei ca si cum te-ai astepta la cel mai bun tratament din partea lor. Domnilor, sunt luata nu insistati la mine laughing

| StrongHeart a răspuns:

Sa fie curata, ingrijita, sociabila.
Poate sa fie frumoasa si sexy prin atitudine, nu neaparat prin cum se imbraca sau cat machiaj pune pe ea.