| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Fetelor, ati purta o rochie ca asta?
http://www.atmospherefashion.ro/......38-t5.html
Sau asta :
http://www.atmospherefashion.ro/......28-t5.html
Daca da, cu ce le-ati accesoriza? (inclusiv pantofi)
Multumeeesc!

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Depinde, pentru ca nu toti au corpul la fel si nu pe toti ii avantajeaza un anumit gen de rochie. Mie una imi place super mult prima, e chiar superba. Mrg, majoritatea haineloe de la Atmosphere sunt superbe. Probabil ca as aceesoriza-o cu un lant dragut lung http://melimeloparis.ro/......gh13t.html ca acesta si in picioare mi-as lua o pereche de pantofi eleganti : http://www.fashiondays.ro/product/buffalo-pantofi-negri-6057716-1/?p=5. Sper ca te-am ajutat :) Funda?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, as purta, dar numai in club sau lka ceva petrecere intr-o locatie mai elegant.
Le-as asorta cu pantofi simpli cu tocuri, rosii, negri sau nude, plic la fel, eventual botine negre cu ciorapi negri si bijuterii discrete si finute.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru BiuL):

A doua nu ti se pare un pic prea incarcata? EU mi-am luat-o pe aceea fara maneci. Merg la Revelion, intr-un restaurant. Ma gandeam la niste pantofi nude, bratara simpla si finuta si o pereche de cercei discreti ca sa nu incarc prea mult.
Multumeeeeesc din tot sufletul pentru raspuns, incepusem sa imi pierd increderea, si ma tot gandeam ca nu am ales ce trebuia.

| Kasia a răspuns:

Pe prima as purta-o.Am si eu una asemanatoare pentru revelion doar ca e rosie.A doua mi se pare putin vulgara pentru ca e foarte scurta si in acelasi timp lasa la vedere si partea de sus.(nu are maneci).

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Kasia):

Pe a doua mi-am cumparat-o. Nu imi vine la fel de scurta ca si la acea tipa, nu este vulgara, insa mi-era teama ca e prea incarcarta.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Sunt frumoase, dar paietele nu sunt genul meu laughing deci nu as purta... si nu stiu, cred ca le poti asorta cu niste pantofi negri cu toc mai mare thinking

| rosalinda985 a răspuns:

Sincer,da. Dar pentru a purta aceasta rochie ai nevoie de forme si nu o poti accesoriza mai cu nimic pentru ca are paiete eventual niste cercei aurii si poti lua platforme

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru rosalinda985):

Multumesc frumos. Da, m-am gandit deja. Platforme negre, o bratara finuta si discreta, o pereche de cercei micuti si atat. Ma gandeam ca rochia e prea incarcata si de obicei anumiti oameni se imbraca astfel, insa chiar m-a incantat rochia.
Multumesc din suflet pentru raspuns!