| Krs123153 a întrebat:

Folosesc miere in fiecare dimineata pentru ten(nu este din comert)si imi prieste dar o folosesc aproape zilnic(mai putin in week-end). Are ceva ca o folosesc in "exces"?

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Atata timp cat este naturala si aspectul tenului nu s-a modifica in rau este totul ok

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Riscuri mari - te pot linge cainii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti prieste nu se poate considera exces, e doar rutina ta de ingrijire. Mie de exemplu nu-mi prieste daca o folosesc atat de des, imi simt tenul uscat dupa mai multe utilizari. Dar e ca si cum ai manca niste fructe cultivate in gradina ta, n-are ce rau sa-ti faca daca le mananci zilnic.

| Rodefeexy a răspuns:

Atat timp cat iti prieste nu are ce sa se intample, e natural.