| Fantaspirit a întrebat:

Buna seara. Spuneți este original acest parfum?
Codul lui este 8H02
https://imgur.com/a/6D1nXZO

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pare că da, miroase bine?

| Fantaspirit explică (pentru sierra1):

Da,dar nu prea mai simt mirosul, e posibil să îl simta alții, miroase incredibil dar sunt naiv că nu am luat Bleu de Chanel din cauza că era de 50 ml nu l-am luat, asta e de 100 ml,Bleu de Chanel e divin, combinat cu Dior sunt incredibile daca te dai și cu unul și cu altul, dar regret un pic că nu am luat Bleu de Chanel, parca e puțin mai intens și e dulceag are un miros ce te lasă masca, am făcut o comparație și Chanel este mai intens simțit pe pielea.
Sper că e original sad

| Fantaspirit explică (pentru sierra1):

Cred că depinde și de PH pielii

| Fantaspirit explică (pentru sierra1):

Userul relian se știa cu astea care sunt originale și care nu

| sierra1 a răspuns (pentru Fantaspirit):

După o poză, nici ăl de sus nu știe

| Fantaspirit explică (pentru sierra1):

Nu mai unul care are parfumul asta și îl are original ar putea ști!

| Fantaspirit explică (pentru sierra1):

Da tu ești băiat sau fată?hee hee

| sierra1 a răspuns (pentru Fantaspirit):

Ce mai contează ambalajul... conținutul!

| 120bulevard a răspuns:

Vezi daca codul de sub sticla e identic cu codul de sub cutie, daca da, e 99% original in majoritatea cazurilor, altfel s-ar putea sa fie o apa de ploaie de la al-shababi bine lucrata

| Fantaspirit explică (pentru 120bulevard):

Miroase parfumul dar nu prea l-am simțit eu că aveam o sticlă de sana in camera desfăcută laughing când m-am ridicat în picioare am simțit și da, miroase strong. Nu am cutia la el doar parfumul dar miroase amazing dar tot mai tare e Blue de Chanel, am ales Dior că mereu mi l-am dorit

| carevaescu a răspuns (pentru 120bulevard):

Ce e al-shababi? Pare un nume de te(l)o(l)ist

| 120bulevard a răspuns (pentru carevaescu):

Al-shabab inseamna tinerete, adica poate l-a luat de la un arab tinerel care stie niste chimie laughing laughing da neah nu face referinta la, ceilalti laughing

| carevaescu a răspuns (pentru 120bulevard):

Da, mi-a dat cu virgulă, pentru ca "ceilalți" nu prea sunt preocupați de cat de misto miroase lumea la buget

| Fantaspirit explică:

Când pun capacul îl atrage ca un magnet happy