| Panteraa a întrebat:

Buna seara TPU. Cat ar putea costa sa imi vopsesc varfurile blonde? Dar sa le decolorez? Sunt bruneta. Stiu ca depinde de salon, dar as vrea un pret aproximativ. Nu ma puneti sa fac singura asta caci nu am facut-o niciodata si nu risc.

1 răspuns:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Si care crezi tu ca ar fi riscul? Mai ales ca sunt doar varfurile. Daca ai parul lung, poti face chestia asta foarte usor si dupa sa-ti prinzi parul cu o clema. Eu doar acasa am facut si suvite si m-am vopsit bruneta. Trebuie sa ai un decolorant bun si poti sa le faci tu foarte usor, dar daca chiar vrei sa mergi la salon, eu zic ca nu e mai scump de 20 de lei. Poate mai ieftin.