| Panteraa a întrebat:

Sunt aproape bruneta (saten foarte inchis) si as vrea sa imi decolorez varfurile. Cat m-ar costa la un salon? As incerca acasa, dar decat sa imi iasa o prostie mai bine ma las pe mana cuiva care stie. Si daca ma decolorez trebuie sa si vopsesc sau pot sa am varfurile blonde doar decolorandu-le?

1 răspuns:
| Angel16ms a răspuns:

La salon nu te-ar costa mult, dar depinde si la ce salon! Si te costa mai mult daca vrei si sa te tunzi! Nu e nevoie sa le mai vopsesti daca le decolorezi! Fara tuns la un salon nu foarte scump te-ar costa pana in 50lei