| Alex2012Alex a întrebat:

Buna seara TPU. Stiti la ce foloseste acea pudra de par pe care o foloseste acest baiat in acest video? http://www.youtube.com/watch?v=v9TAvwIBG7s si cum as putea sa am parul asa moale ca el.? Funda :d

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

La ce minut este acea pudra?

| KellyGreen a răspuns:

Cred ca este pudra normala, de fapt sunt 99, 9% sigura ca este pudra normala care o gasesti peste tot.

| Bondarel99 a răspuns:

Baiatul din video a spus ca o foloseste "to texture my hair" nu stiu exact cum se traduce asta, dar cred ca vrea ca parul lui sa aia o textura mai fina si sa nu mai stea pleostit, adica mai bine zis il ajuta sa-si tina parul intr-o forma frumoasa.Stiu ca nu prea ai inteles nimic, dar nu pot sa ma gandesc la o alta traducere...

| faramatania a răspuns:

Are o consistență de pudră, e și pentru volum, aplică doar pe două degete, și masează începând cu rădăcina, pe părul în prealabil coafat.Este pentru o fixare lejeră și uscată, de asemenea pentru o texturare ușoară, și nu necesită o cantitate mai mare pentru separare. Păstrează dinamica naturală a părului, conferă părului un aspect natural și îl fixează.Iar la final mai aplică și fixativ.

| Alex2012Alex explică:

1:40

| Alex2012Alex explică:

Mersi :d are un par foarte moale. Dar se si da cu toate chestiile laughing si la final ii sta super