| Anooooonim12 a întrebat:

Buna seara,TPU! Sunt într o perioada destul de dificila mie si vreau ca fetele sa imi raspunda. Nu vreau sa întru în detalii dar o sa va dați seama la ce ma refer. Am nevoie de în glow up. Vreau sa ma schimb mult. Vreau sa slăbesc,sa scap de grăsimea de pe fata,vreau sa am un ten mai curat,vreau sa ma schimb într un cuvânt. Vreau niște sfaturi deoarece chiar nu mai știu ce sa fac, chiar deloc. Doresc seriozitate maxima va rog frumos. DAU FUNDA LA CINE MA AJUTA VA ROG!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce ai incercat mai exact pana acum? Un sfat care sa te ajute la toate ar fi sa renunti cat de mult posibil la zaharul procesat. Eu am observat diferenta pe tenul meu care e mixt: era mai luminos si mai putin uleios cand ma limitam numai la fructe, o felie cu dulceata de casa si o bucata de ciocolata neagra pe toata saptamana.Te va ajuta si sa nu mai pui kilograme in plus. Sper ca faci aceasta transformare pentru tine, nu doar fiindca toate adolescentele au videoclipuri cu asta.

| Anooooonim12 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc mult de sfat?

| dullcat a răspuns (pentru Anooooonim12):

Cu placere.

Multumesc si eu pentru funda.

5 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Sa mananci sanatos.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Renunta la mancarea proasta in general.Gen junk food.Fa miscare-alergare,fitness,aerobic-care te atrage.
Normal, mai depinde si de hormoni.
Ca rutina de ingrijire, in functie de tipul tau de ten:gel de spalare Neutrogena, crema de fata Elmiplant cu vitamina C(sau oricare crema cu vitamina C), spray cu apa termala(Ivatherm sau Uriage).

| Geass1 a răspuns:

Ai o rutină de skincare? Știi ce tip de ten ai?
Legat de slăbit, eu ador dansurile pe muzică, Sharonna Hill face unele faine.