| RoOxX a întrebat:

Buna seara tuturor! Apelez din nou la voi de pe TPU pentru ca sunteti cei mai tari! Deci, sa incep: Cred ca multe fete stiti despre samponul de la Avon cu macadamia si aloe, acela la 6 lei. Uite poza: http://www.shopmania.ro/......95520.html
E adevarat ca iti face parul sa arate mai drept?
Cine a incercat?
Va rog am nevoie de un sfat.
Era intr-o revista cum sa ai parul drept si puternic si arata poza cu samponul asta.
Cine a incercat il rog sa imi spuna si mie despre acest produs.
Fundita si vot promit.
:X

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

E ca orice alt sampon.
In nici intr-un caz nu iti va face parul drept.Doar placa poate face asta.

4 răspunsuri:
| YoAnNa a răspuns:

Mda...In primul rand sampoanele nu pot sa-ti faca parul mai drept si in al doilea rand in reviste baga tot felul de reclame.

| Choco a răspuns:

Nu`i adevarat deloc :P am multe prietene care au incercat cu nenumarate sampoane sa isi faca parul sa stea mai drept dar degeaba. samponu nu are ce sa iti faca. eventual daca ai folosi ceara pentru par... http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 eu dinasta folosesc si sta mai drept la varfuri

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| Mentosanaaa a răspuns:

Eu am balsam asa de la Avon si nu e nimic special.Nici nu miroase bine.Nu recomand.

Demon cu suflet de inger.