| oOAngelOo a întrebat:

Pentru clientii avon~am o intrebare:D
sprayul de par ( http://www.avon-shop.ro/......-3668.html ) ~la ce e bun? practic cum ne ajuta parul? fundita pentru cine imi spune:D mersi*

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Il am!

laughing E pe la jumatate...
Poi odata a comandat o colega si am intrebat-o cum e...si mi-a dat cu spray pe o suvita laughing si toata ziua suvita aia stralucea,era matasoasa si mirosea super,asa ca mi l-am luat si eu, si...e bun... miroase frumos si nu incarca parul, atata timp cat nu te dai cu o tona odata laughing
funda?

1 răspuns:
| 10011993 a răspuns:

Buna, eu folosesc acest spray de par pe post de fixativ! intareste firul de par si-l face mai rezistent:*