| Gogoshica94 a întrebat:

Buna Seara, Utilizatori TPU! Sunt din Bucuresti si am o intrebare la care vreau cat mai multe raspunsuri plsss : Unde pot face si eu o scoala de manichiura/pedichiura eventual si celelalte? Si mai ieftin... Multumesc!

6 răspunsuri:
| Georgiana234 a răspuns:

Nu cred ca exista vreo scoala de asa ceva.
Poate cursuri!

| Gogoshica94 explică (pentru Georgiana234):

Da la un curs ma refeream!

| lazaroiu2002 a răspuns:

Nu cred ca exista o scoala de manichiura dar ti-as recomanda sate anghajezi la un coaufor daca iti doresti asa de mult asta!

| Gogoshica94 explică (pentru lazaroiu2002):

Nu ma angajeaza nimeni fara calificare de aceea intrebam de un curs... voiam niste sugestii si niste preturi per curs!

| tmariusandrei a răspuns:

Pai n-ai ce face ce sa faci scuze da e o intrebare prosteasca nu conteaza ce telefon ai cine stie sunt oameni rai care suna asa numa. Nu mai raspunde si lasa sa sune sau inchideti telefonul daca ai cartela noua s-ar putea sa fie si de aia. Succes

| Gogoshica94 explică (pentru tmariusandrei):

Ai gresit intrebarea? uite ce am intrebat eu si ce ai raspuns tu. nu inteleg!