| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Buna!
Serul hidratant termoprotector de la Gerovital trebuie aplicat pe par uscat sau umed? Pe spatele lui scrie ca pe parul umed, dupa care sa folosesc aparatul de uscare/coafare. Dar daca vreau sa ma intind/ondulez nu pot pe parul umed. Deci, in cazul acesta, pe umed sau uscat?

http://www.icosmetice.ro/......tament.jpg

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Se aplica pe parul umed inainte de uscarea cu feonul sau pe parul uscat inainte de a folosi placa sau ondulatorul.

1 răspuns:
| youandmeislove a răspuns:

Pai merge si pe par uscat.dar cel mai indicat este pe parul umed..incearca sa renunti la placa o perioada daca tot folosesti serul acesta deoarece placa oricat de buna ar fi arde parul cu timpul si degeaba poate folosteti tu serul daca foloseti si placa