| BeBe_9214 a întrebat:

Solutia antiparazitara Elmiplant cat trebuie tinuta in cap?! Va rog raspuns repede ce`i care stiti! Scuzati locul topicului dar am nevoie urgent! Cine stie >>>!!! Multumesc [ dau funda pentru un rasp serioswinking ]

5 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Hei. deci te speli pe cap mai intai dupa dai cu solutia 10-20 minute te speli cu sampon iarasi o mai tii din nou in cap 5-10 minute si dupa te speli normal. si dupa 7 zile iarasi sa te dai pentru ca nu se stie nici o data.

| Alice a răspuns:

Buna pai. tot asa 10 minute cred.thinking
mai uitate pe instructiuni. sper ca te-a ajutat sfatul meu. :*
desi e singurullaughing
cred ca alti nu mai stiu rasplaughing

| Alice a răspuns:

Cu placere

| BeBe_9214 explică:

Dar acolo scrie ca intre aplicatii nu se spala. deci cat tin aia in cap?

| BeBe_9214 explică:

A aflat persoana respectiva raspunsul. Multumesc tongue