| forever_8273 a întrebat:

Spuma de par sau fixativ? De ce?

Răspuns Câştigător
| anaisu a răspuns:

Fixativ deoarece mentine forma parului pe timp indelungat si exista si fixativuri care nu lasa chesti din astea albe

spuma nu cred ca este potrivita decat la incretit deoarece cand ai o coafura si vei sa o faci mai rezistenta trebuie sa bagi mana in ea daca incerci cu spuma si se strica
deci fixativwinking

2 răspunsuri:
| QueenOfLeon a răspuns:

Hey! Eu aleg spuma pentru că nu lasă părul aspru (asta dacă nu te dai excesiv) şi îi dă volum big grin fixativul este mai mult pentru a ţine la locul lui părul aranjat, depinde şi ocazia, dar eu tot spuma o aleg big grin

| adellutza a răspuns:

Daca vrei sa'l incretesti.eu zic sa folosesti spuma.pentru ca ajuta my mult la incretirea luihappy