| Nana30 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cele mai bune placi de indreptat parul (ce indreapta bine de tot).Sau niste spray-uri de dat inainte pentru placa ca sa indrepte mai bine! Dau FUNDA

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna, mai jos ti-am lasat un link cu cele mai bune placi.
--->> http://www.cel.ro/......tat-parul/
Succes.

| Tania25 a răspuns:

Cele mai bune placi pentru intreptarea parului sunt cele din ceramica, acestea indreapta foarte bine si calitativ.
Sa nu faci prostia si sa procuri una din fier, pe linga faptul ca intreapta prost mai si trag (rup si distrug firul de par)
Eu am o placa din ceramica deja de 3 ani si sunt foarte multumita, unii pot sa spuna ca dupa ceva timp aceasta crapa, dar nu este corec.
Depinde si de faptul cum lucrezi cu ea, normal ca daca o lovesti de multe ori aceasta nu o sa functioneze.
Pot sa-ti recomand si placi pentru indreptarea parului cu aburi, aceste placi sunt profesionale si indreapta perfect, dar sunt si scumpe.
Totusi eu ramin de parerea ca placile din ceraminca nu au nimic mai rau decit cele pe baza de aburi, acesta indreapta bine si plusul cel mai mare este ca economisesti ceva bani si ramii multumita de rezultat.
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| mikidelikkk a răspuns:

Cea mai buna placa este de la remigton, eu am dat 3 mil jumate si sunt f incantata de ea, inainte de a ma indrepta imi spal parul cu un sampon care protejeaza parul si imi dau cu o masca de la wella profesional e cam 120 de lei. Se merita.