| Andrreachiriac a întrebat:

deci...am o placa de indreptat parul din ceramica
dar pur si simplu nu e buna, nu indreapta parul cum trebuie, doar putin si plus de asta tine si 1 zi :\
colega mea are o placa de intins parul si este foarte buna, indreapta parul foarte bine, deci e drept, drept, plus ca tine si 2, 3 zile :\ dar nu stiu cum se numeste [trebuie sa o intreb]
deci...imi puteti recomanda voi o placa de intins parul care sa indrepte parul exact cum am precizat eu mai sus? big grin
funda.

2 răspunsuri:
| looolliika a răspuns:

Pai e chestia aia inStyler dela tv,. pare super ok. au asa de la heryler unt ff bune Ș)mi-am luat i eu mai multe.chesty de acolo.eu sunt din CT i an in city.in lșate locuri nu stiu

| Crissa02 a răspuns:

Si placile de par de la Braun sunt f bune, mai ales acelea cu ioni, acum 2 ani am dat 2 milioane pe una acum cred ca sunt ma ieftine