| ioana14 a întrebat:

Buna sthiti cumva cum poti sa ai fundul mai bombat sau macar sa para dar in afara de operatir ca asta stiu si eu...;;/.'

12 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Exista blugi cu push-up,dar si foarte, foarte mulati pentru a-ti scoate fundul in evidenta. Dar daca vrei sa il ai, sa spun eu...bombat de la sine, trebuie sa faci multe exercitii (muult sport)
XoXo
Arii

| FerLin a răspuns:

Exercitii pentru muschii fesieri. Diferenta intre exercitii si blugi cu push-up se vede in momentul in care va trebui sa te bagi in pat cu un baiat. Si nu in ultimul rand cred ca te vei simtii si tu mai bine daca vei avea un fund real, nu unul modelat artificial si provizoriu.

| grgdlk a răspuns:

Fitness tataie, Fitness

| Jameson a răspuns:

Il umfli cu pompa

| Adrian4759 a răspuns:

Fundul bombat si creierul plat laughing

| AntiACTA a răspuns:

Exista chiloti care sa iti arate fundul mai bombat. Nu stiu sigur unde se pot gasi, dar poate ai noroc. Succes! :*

| Luana2347 a răspuns:

Sunt blugi cu push-up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

He he... nu înţeleg de ce nu eşti mulţumită de fundul tău. În locul tău nu aş pune atâta preţ pe fund, deoarece cine te place, te place aşa cum eşti, cu bune şi cu rele, cu defecte şi calităţi!

| karinamark a răspuns:

In salile de fitness exista mingiile acelea mari gonflabile care se folosesc si atunci cand ai probleme cu coloana.Iti achizitionezi una si timp de cateva zile sari 15-20 de minute pe ea si o sa vezi efectele.

| yoanayd a răspuns:

Daca nu gasim blugi cu push-up improvizam cu sutienul. tongue

| arianamirica a răspuns:

Nu,nu stiu

| dydiii a răspuns:

Exista si blugi cu push`up...au efect ca si sutienele push up...nu stiu unde se gasesc dar sper ca ajuta :*