| ioana14 a întrebat:

Buna sthiti cumva cum poti sa ai fundul mai bombat sau macar sa para dar in afara de operatir ca asta stiu si eu...;;/.

Răspuns Câştigător
| TheAbletoloveyou a răspuns:

Pai fa exercitii :) zilnic cate 5-10 minute asa, uite aici un video:
http://www.youtube.com/watch?v=qTW3_P8eQaU
Sper sa te ajute :*! nu e nevoie sa dai fundita.

2 răspunsuri:
| corny04 a răspuns:

Poti sa faci exercitii fitness.nu incerca sa mananci in exces pentru ca nu se va pune numai pe fund! big grin
Daca nu iti reuseste, incearca niste blugi cu push-up.sunt chiar foarte frumosi si arata bine!

| Dyanita a răspuns:

Eu cred ca nu exista asa ceva...dar incearca sa faci niste exercitii pentru fese asa mai poti si scapa de grasimiwinking altceva nu cred ca exista... fundita?big grin