| sweet_girl_carmen a întrebat:

stie careva cum e atmosfera la aerobic center de la prosper? am fost la o alta sala si nu mi-a placut deloc persoanele de acolo, daca ati fost la sala stiti la ce ma refer.sala aceasta este ok? sunt persoane ok, asta ma intereseaza cel mai mult! multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai tu! şi cu limba română? mai greu ai? "nu mi-a plăcut persoanele"? eu ştiu: poate că nu ştiai să vorbeşti! laughing)

dar la aerobic center să ştii că vei fi tratată bine: e plin de pitzi. ai să te descurci dacă ai puţin curaj. laughing