| Andreea301099 a întrebat:

Buna, stie cineva cat imi ramane dintr-o comanda de 500 de lei la Avon?

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Iti pot spune cu aproximatie cam in jurul sumei de 180 de lei, daca te referi la discountul tau de reprezentant.Meriti"a doua sansa"

| 4StarLight a răspuns:

Depinde de discountul pe care îl ai (25% sau 30%) și de produsele pe care le comanzi pentru că discountul nu se aplică pe toată comanda ci la fiecare produs în parte deci unele pot avea un discount mai mic sau mai mare până în cel menționat mai sus și altele deloc.

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Depinde ce produse comanzi. Daca comanzi produse din ofertele pentru reprezentanti, de exemplu nu ai deloc discount; La haine si incaltaminte ai discount de doar 5%, asa ca vei afla cand iti va veni comanda acasa sau iti va spune coordonatorul tau.