| Xab a întrebat:

Hei. Stie cineva in cat timp vine comanda de la avon?:d

Răspuns Câştigător
| yopreda18 a răspuns:

Depinde cum este data comanda, poate sa fie prin fan curier si vine in 48 de ore, poate sa fie normala si atunci vine cam in 2-3 zile.

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Comanda de la Avon vine în maxim 3 zile, fie prin fan courier, fie prin poștă.

Toate cele bune!happy

| NoCharachter a răspuns:

In 2 zile. Cel tarziu 3.

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

2 zile. happy, sau 3. Depinde de la caz la caz. happy

| mykkki a răspuns:

POi. daca comanda este data la urgenta vine in 48 de ore... dar vei plati ceva in plus...sau normal.in cateva zile. dar transportul il vei plati oricum 7, 5 lei.atat este la minebig grin

| MicutzaaPooh a răspuns:

Depinde... mie imi vine maxim intr-o saptamana. happy

Răspuns utilizator avertizat
| catalina19 a răspuns:

Fetelor am dat si eu o comanda de 600 lei si am dat sa-mi vina prin curier rapid cam in cate zile imi vine comanda de la avon? si mai ales nu stiu cum si in ce fel eu am dat comanda la avon dar nu sunt reprezentant o sa mi se aduca comanda?