| Cineva. a întrebat:

Stie cineva cum imi pot modela talia?

Răspuns Câştigător
| RimePeHartie a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8

chiar dau rezultate
iti recomand sa faci tot programu pentru avea un corp de invidiat (sunt cam grele dar cu vointa reusesti):P

5 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Din pacate, nu am incercat metoda dar am auzit ca este destul de buna, si da roade. te "infasori" in dreptul taliei cu folie de plastic si alergi in fiecare seara. o sa transpiri foarte tare si o sa dai si jos de pe talie. o sa o incerc si eu, dar daca o folosesti tu si da rezultate, sa ne anunti si pe noi tongue

| Zenithf a răspuns:

Wow tu fata, ce bine semeni cu Base, sunteti neamuri? big grin
Hmm, talia? Pai, poti de exemplu sa-ti scoti 2 coaste, cum o facut Thalia sau Marilyn Manson, sau cu exercitii fizice - abdomene, spate, rotiri si torsiuni ale trunchiului. thinking

| Anonim134 a răspuns:

Sala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti din plastilina? hai ca incerc eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intr-adevar cu folie de plastic functioneaza numai ca pe linga ca te infasori in jurul taliei trebuie sa te imbraci mai bine pentru a transpira, mai poti incerca sa rotesti si cercul care iti poate contura talia si sa ajungi la rezultatul dorit Bafta