| lalala22 a întrebat:

Cum poti sa faci sa ai talia mia mica? stie cineva, ceva exercitii

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Poti purta pe sub haine corset, dar e cam incomod si`ti opreste respiratia straight face. daca vrei o talie mai subtire ai putea incerca exercitii pentru abdomen. Poti face aerobic cate 8 minute pe zi.Cauta pe youtube si fa intocmai.Bye bye wave

| candydream a răspuns:

Corset, pe care il strangi dar il strangi cat poti tu de tare.In timp metoda aceasta functioneaza.

| TuV98 a răspuns:

Se numeste talie de viespe si se face prin operatie, se taie din coaste.

| TuV98 a răspuns:

Se numeste talie de viespe. Se obtine prin operatie prin care coastele sunt scoase cumva, taiate.